Schedule of Play for Sunday, Nov 27th

8:00am

  1. B16Main Fischer Laing  Vs  Gryffin Minor
  2. B16Main Nabeel Kahwash Vs Thomas Wallace
  3. B16Main Michael Oxner  vs Luke Conlon
  4. B16Main Matthew Piercy Vs  Clarke Fullerton

9:00am

  1. B18Cons Dylan Main  Vs Alex Mockler
  2. B10Main Jack Foerster  Vs Callum McMorran

9:30am

  1. B10Main  K Minor  Vs R Weatherston
  2. G10Main Paige Ramsay  Vs Sofia Gonzalez

10:00am

  1. G10Cons Rachel Schmidt  Vs Zoya Lawen

10:30am

  1. B14Main Alexander Oxner Vs Lauchlan McDonough
  2. B14Main Matthew Shaw  Vs Cade Nadeau

11:00am

  1. G14Main Dara Ross  Vs Ava Ramsay

11:30am

  1. G14Main Lily Ramsay  Vs Aya Kalai
  2. B18Main Winner J Oxner/T Wallace Vs Winner M. Nel/C. Fullerton

12:00pm

  1. B18Main Winner L. Conlon/ J Nobbe Vs Winner M. Nguyen/F. Laigne
  2. B12Main Anthony Shaw  Vs Hamza Eltoukhi

12:30pm

17.B12Main Finn Mcmorran  Vs Matthew Bennett

17B. BU10 3/4 Match

1:00pm

  1. G12Main Isabella Baker  Vs Zarah David
  2. G12Main Paige Ramsay  Vs Mia Bennett

1:30pm

  1. B16Main Semi Final 1

2:00pm

  1. B16Main Semi Final 2
  2. G16Main Isobel Anderson Vs Winner L. Ramsay/Kalai

2:30pm

  1. G16Main Isabella Baker  Vs Winner A. Ramsay/Ross
  2. B16Cons Will Greenlaw  Vs Enrique Riveroll

3:00pm

  1. B10Cons C. Colburne  Vs Liam Wadden
  2. B10Cons Nate Wadden  Vs Charlie Wong
  3. B10Cons James Jakeman  Vs Jack Comeau
  1. B12Cons Jack Forester  Vs Jack Robinson

3:30pm

  1. B12Cons Reese Weatherston Vs Nico Muir
  2. B12Cons Everett Orlik  Vs Ryan Murphy
  3. B18Cons Samuel Mallais  Vs Winner Main/Mockler
  4. B18Cons Nabeel Kahwash Vs Enrique Riveroll

4:00pm

  1. B18Cons Logan Fanning  Vs Matthew Piercey
  2. B14Cons Gryffin Minor  Vs Timofei Safine
  3. B14Cons Max Muir  Vs Matthew Bennett
  4. B18Cons Matthew Vanamburg Vs Faress Kalai

4:30pm

  1. B16Cons Logan Fanning  Vs Alex Mockler
  2. B16Cons Alexander Comeau Vs Brandon Trider
  3. B16Cons Niket Sampalli  Vs Winner Greenlaw/Riveroll
  4. B16Cons Samuel Mallais  Vs Harrison Ingham

5:00pm

  1. B10Main Final
  2. B12Main Final
  3. B14Main Final
  4. B16Main Final

5:30pm

  1. G12M  Final
  2. G14M  Final

6:00pm

  1. B10Cons Semi Final 1- A Mir Vs  Winner
  2. B10Cons Semi Final 2
  3. B12Cons Kieryn Minor  Vs  Winner
  4. B12Cons Semi Final 2

6:30pm

  1. G12Cons Emily Nunes-Sabean Vs Esme Macgillvray
  2. G12Cons Alexandra Anderson Vs Emma Creelman
  3. B14Cons William Hardman Vs  Winner
  4. B14Cons Jakob Orlik  Vs  Winner

7:00pm

  1. G14Cons Taylor Lorne  Vs Zarah David
  2. G14Cons Pascale St. Peters Vs Esme Macgillvray
  3. B16Cons Semi Final 1
  4. B16Cons Semi Final 2

7:30pm

  1. G16Cons Mikayla Jade Greening Vs Loser L. Ramsay/Kalai
  2. G16Cons Shyla Gupta  Vs  Loser A. Ramsay/Ross
  3. B18Cons Semi Final 1
  4. B18Cons Semi Final 2

8:00pm

  1. G16Main Final
  2. B18Main  Final
  3. B10Cons Final
  4. B12Cons Final

8:30pm

  1. G12Cons Final
  2. B14Cons Final
  3. G14Cons Final
  4. B16Cons Final

9:00pm

  1. G16Cons Final
  2. B18Cons Final