Home   News   Friday Schedule

Friday Schedule

Aug 31, 2017
written by: Tennis Nova Scotia
written by: Tennis Nova Scotia
filed in:

Schedule of Play Gallagher NS Open

Friday

9:00am

  1. Jim Piggott vs Doug Pope – M55
  2. Greig Redding vs Peter Rockwell – M60
  3. Paul Richard vs Bill Buckland – M60
  4. Keating/Jay vs AbiDaoud/Blanchard – MX35
  5. Kyle MacIntyre vs Sachin Gupta – BU12
  6. Jack Foerster vs Griffin McDonough – BU10 Final
  7. Sandy MacKie vs Cindy O’Doherty – W50

9:30am

  1. Moggridge/Stockdale vs Konok/McGlone – W65
  2. Paige Ramsay vs Harley Foubert – GU10 Final

10:00am

  1. Phil Anderson vs Dan Jockel – MOS
  2. Gorman/Wolfe vs Arsenault/Dodds – 125MX
  3. Anthony Shaw vs Bryden Clow – BU12

10:30am

  1. Orliks vs Mir/Currie – BU12D
  2. Alexander Oxner vs Connor Motherwell – BU14

11:00am

  1. Ewan Currie vs Matt Shaw – BU14
  2. McDonoughs vs Ramsays – PC
  3. Munish Anand vs Alistair Chauhan – MCA

11:30am

  1. Anderson/St Peters vs Burchell/Gerard – GU14D
  2. Brian Philip vs Sam Minor – MCA
  3. Evan McNicol vs Luke Saunders – MOS not before 11:30am

12:00pm

  1. Minor/Mir vs Currie/Motherwell – BU14D
  2. Karis/Nel vs Ross/Anderson – WOD

12:30pm

  1. Bruce/Shaw vs Oxner/Shaw – BU14
  2. Luke Conlon vs Harrison Ingham – BU16
  3. Will Nickerson vs Thomas Wallace – BU16

1:00pm

  1. Buckland/Turner vs Gordey/McGlone – 125MX
  2. MacLeod/Waye vs Piggott/MacKie – 100MX
  3. McDonough/Anderson vs Cisek/McNicol – MOD Final not before 1:30pm

1:30pm

  1. Anands vs Minors – PC
  2. Dave Ferguson vs Larry MacNeil – M70 Final

2:00pm

  1. Chauhan/MacDonald vs Richards– MCAD
  2. Foerster/McDonough vs Barrett/Clow – BU12D
  3. Martin/McShane vs winner Sabeans/MacIntyres – M/D

2:30pm

  1. Nobbes vs Conlons – F/S Final
  2. Arsenault/Cashman vs winner Gordey/McIntyre/Ferguson/Gorman – M65D Final
  3. Kenny/Dunn vs Rockwell/Jackman – 100MX
  4. Power/Waye vs Saunders/Mallam – MXOD
  5. Anderson/Nel vs Nicolela/McNicol – MXOD

 

Consolation

9:00am

  1. Keating vs Liu – BU16
  2. St Peters vs Edwards – GU14
  3. Burchell vs Gonzalez – GU12

9:30am

  1. Sabean vs winner Burchell/Gonzalez – GU12
  2. Will Brown vs Nico mir- BU12
  3. Ava Lorette vs Carmen Waye- GU10

10:00am

  1. Alex Mir vs Jack Comeau- BU10
  2. Larry macneil vs Ron Gordey- MS65

10:30am

  1. Fernando Moncayo vs Syd Macisaac- MS 55
  2. Lars kampe vs Steve Marquis- MS50
  3. Stewart Strang vs Dennis Bruce- MS45

11:00am

  1. Stephen O’neil vs Brian Yuen- MS45

11:30am

  1. Daryl macpherson vs Chris Ryan- MS35
  2. Jen Minor vs Diana Harrison- WS3.0
  3. Rebecca vs Anne Robinson- WS3.0

12:00pm

  1. Lark Kampe vs Brent keough- MS4.0
  2. Maureen wheller vs Shelley Flemming- WS4.0
  3. Greig Redding r vs Winner Rockwell/Beltrame- MS60
  4. Aya Kalai vs Katie Mallam – WOS

12:30pm

  1. Ruth Turner vs Winner Leger/Wheeler
  2. Winner Minor/Harrison vs Winner Conlon/Robinson- WS3.0

1:00pm

  1. Hanna Leeco vs Ava Ramsay – WOS
  2. Lesek Demont vs winner Mallam/Kalai – WOS

 

instagram takipçi satın al , instagram oto beğeni satın al , instagram izlenme satın al , Instagram Takipçi, takipçi satın al, oto beğeni satın al, instagram beğeni satın al, instagram aylık beğeni al, Instagram İzlenme Satın Al, instagram takipçi hizmetleri, Instagram 1k Takipçi Hilesi, instagram 5000 takipçi hilesi, instagram takipçi arttırma, instagram hashtag, hashtag, Depresyon Nedir? , Döner Kurutucu